Yeni teknolojilerle tanışın
Gelişen teknoloji ile birlikte sizde iş hayatınızda VR (sanal gerçeklik) ve AR (artırılmış gerçeklik) ile tanışın. Müşterilerinize inanılmaz bir deneyim sunun.
İLETİŞİME GEÇİN

Hakkımızda

ARCCOD YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ; ‘Önce teknoloji ve yenilik’ ilkesiyle yola çıkarak 13 Şubat 2019 tarihinde gelişen teknolojiyle birlikte oluşan yeni pazar alanında Türkiye’nin de bulunması ve yerini alması amacı ile kurulmuştur.

 

Şirketimizin temel ilkesi; Türkiye’nin yarınlarında teknolojiye ayak uydurmuş bir ülke görmek adına, şirketlerimizi teknolojiyle buluşturmak, mimari, iç mimari, tasarım, sanat ve inşaat alanlarında; yeniliği benimsemiş, dünyada saygın, üretken ve yenilikçi birer kurum haline getirmektir. Pazarın teknolojik ihtiyaçlarını karşılayarak, ülkemizde bulunan, henüz teknolojiyle buluşmamış kurum ve kuruluşların, geleceklerine ışık olabilmek ve bu bağlamda ülkemizin teknoloji çağına ayak uydurmasında katkıda bulunmaktır.

 

 

ARCCOD YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, üstlenmiş olduğu misyon ile teknolojik gelişmeler ışığında yeni doğan pazarlarda ülkemizin de söz sahibi olmasını esas alarak her bir kurumun özellikle de ülkemizin mimarisine dokunan kurumların teknolojik gelişimine destek olmak, teknolojiyi kullanabilmelerini sağlamak ve insanlarla buluşturabilmesini sağlayacak faaliyetlerde bulunmayı kendine görev edinmiştir.

 

Bu hedef doğrultusunda şirketimiz; kurum ve kuruluşların, teknolojiyi kullanabilmeleri için her türlü eğitimi vermek, teknik konularda gerekli desteği sunmak, kendi işlerine teknolojiyi ne şekilde entegre edebilecekleri hakkında fikirler vermek, gerekli malzemeleri temin etmek için çalışmakta ve bu bağlamda faaliyette olan şirketler ile ortak çalışmalar yürütmektedir.